درباره بارادکاما

مهندسین توسعه گر بارادکاما به عنوان تخصص ترین شرکت در حوزه مدیریت سرمایه گذاری و توسعه گری در صنعت ساختمان کشور توسط آقای علیرضا کریم در سال ۱۳۹۴ خورشیدی ، به منظور ارائه خدمتی نو و منحصر به فرد، تاسیس یافت. این خدمت نو همان مشاوره عملی مدیریت و کسب و کار در حوزه ساختمان و املاک و مستغلات بوده و بارادکاما در هشت سال نخست فعالیت خود مشغول ارائه خدمات مشاورهدر حوزه سرمایه گذاری و توسعه گری در صنعت ساختمان به سازمان ها، نهادها و اشخاص حقیقی نموده است. علاوه بر این بارادکاما توانسته است به واسطه برگزاری دوره های DBA، MB و همچنین دوره های تخصصی مدیریت سرمایه گذاری، دانش این حوزه را به بیش از یکصد و هفتاد دانش پذیر، ارائه نماید.

رویکرد

نگاه ما در بارادکاما به فعالیت در صنعت ساختمان وعلی الخصوص پروژه های ساختمانی، نگاهی جامع است؛ بدین معنا که از نظر ما، یک پروژه ساختمانی قبل از آن که یک پدیده فنی و مهندسی باشد، یک کسب و کار جدی و حرفه ای و از جنس سرمایه گذاری است، به همین دلیل افراد و مجموعه هایی که مسئولیت پروژه های ساختمانی را به دست می گیرند، الزاماً می بایست علاوه بر داشتن دانش مهندسی، از علم و تخصص مدیریت سرمایه گذاری بهره مند باشند. این افراد وسازمان ها که به آنان توسعه گر (Developer) گفته می شود، افراادی با دانش کاربردی در علوم مختلف سرمایه گذاری مثل اقتصاد، مالی، ریسک، مدیریت پروژه، علم مارکتینگ بوده نگاهی جامع و کامل و به اصطلاح صحیح تر، استراتژیک باشند.

ما در بارادکاما با اتکا به دانش و تجربه بیش از ربع قرن مدیران و موسس محترممان آقای علیرضا کریم، یک متد انحصاری برای توسعه گری در پروژه های ساختمانی تدوین نموده ایم که علاوه بر به کار گیری ده حوزه دانشی مرتبط با سرمایه گذاری، عملیات توسعه گری را به سه فاز اصلی تقسیم نموده و برای هر فاز و با استفاده از ده فرمان دانشی، دستورالعمل و رویه های اجرایی تبیین نموده ایم. بدین دلیل است که تمامی پروژه های ما علاوه بر داشتن بالاترین میزان بازدهی مالی، دارای حداقل ریسک سرمایه گذاری بوده و تمامی سرمایه گذاران و شرکای ما، از همکاری با ما نهایت رضایتمندی را دارند.

برای آشنایی بیشتر با بخش ساختمان سازی و توسعه گری شرکت بارادکاما، وارد تب زیر شوید:

مدیر پروژه تخت جمشید را میشناسید؟!

“بارادکاما “یکی از خزانه داران بزرگ و معتمد سلسله هخامنشی بوده است.وی به دو پادشاه بزرگ ” داریوش کبیر” و جانشینش “خشایارشاه“خدمت کرده و از سال ۴۹۰ تا ۴۷۹ قبل از میلاد مسیح به عنوان مشاور ارشد مالی در ساخت “تخت جمشید “ فعایت داشته است.وی برای نظارت بر کار ساخت و ساز و امور مربوط به کارکنان به صورت دائمی در محل حضور داشته و خود شخصا بر تمام مصالح و کالاهای وارده به پروژه و ثبت و ضبط امور مالی رسیدگی می کرده است. به بیان امروزی ” بارادکاما “ به مدت یازده سال ” مدیر پروژه تخت جمشید” بوده است.

مهر خزانه متعلق به بارادکاما

0