همایش تحولات صنعت ساختمان

 در اخبار آکادمی, اخبار و رویدادها

“همایش تحولات صنعت ساختمان”

چالش ها و فرصت های پیش رو

در عصرگاه چهاردهم دیماه ۱۳۹۶، مهندسین مشاور بارادکاما به دعوت دانشگاه خوارزمی، همایشی با حضور چند تن از مدیران و تحلیلگران ارشد حوزه های مختلف صنعت ساختمان، برگزار نمود.

در ابتدای این همایش آقای دکتر عبدالرضا نوری، رییس تحصیلات تکمیلی دانشگاه خوارزمی و مدیر مرکز آموزش های آزاد آن دانشگاه محترم، به بیان نسل های مختلف دانشگاه ها پرداختند و بیان داشتند دانشگاه خوارزمی همزمان با ورود به دومین سده از عمر خود به یک دانشگاه نسل چهارم تبدیل شده و پیرو این سیاست، همکاری مشترکی با مهندسین مشاور بارادکاما، در حوزه مدیریت صنعت ساختمان شروع نموده است.

دومین سخنران آقای دکتر بهروز ملکی، تحلیل گر ارشد اقتصادی بازار مسکن، از وزرات راه و شهرسازی به بررسی و تحلیل شرایط اقتصادی بازار مسکن در حال حاضر و آینده دو ساله آن پرداختند.

در ادامه آقای دکتر لطیف پنداریان، مشاور اجرایی شهرداری، به بیان سایست های سال های آینده شهرداری در حوزه ساختمان پرداختند.

چهارمین سخنران، آقای علیرضا کریم، مدیرعامل مهندسین مشاور بارادکاما، در خصوص شرایط کسب و کار صنعت ساختمان و همچنین وضعیت مهندسین عمران و معماری، به عنوان یکی از ارکان این صنعت، پرداختند. دلایل رکود حاضر و چشم انداز این صنعت از نگاه مدیریت و کسب و کار توسط ایشان بیان گردید.

در خاتمه آقای محمد ابن الشریعه، از اعضای هیات مدیره مهندسین مشاور بارادکاما، در خصوص تاریخچه دوره های MBA در جهان و ایران پرداختند و در پایان به معرفی دوره های MBA و   DBA صنعت ساختمان آکادمی بارادکاما که به صورت مشترک با دانشگاه خوارزمی و انجمن صنفی معماری برگزار می گردد پرداختند.
نتایج این همایش که با حضور نزدیک به ۲۰۰ مهندس عمران و معمار برگزار گردید، بسیار مثبت ارزیابی گردیده و اکثریت قریب به اتفاق حضار رضایت کامل خود را از مطالب ارائه شده بیان نمودند.

در زیر تصاویر برگزیده این همایش تقدیم حضور می گردد:

نوشته های اخیر
0